logo

Про проект

Що надає сервіс відгуків?

MonoSite - перший незалежний найпопулярніший в країні інформаційний ресурс відгуків. Ми продовжуємо активно розширювати базу популярних сайтів компаній, інтернет-магазинів, товарів і послуг, телевізійних шоу і художніх фільмів, лікарських препаратів, аптек і т. д. Завдяки нашому сервісу у користувачів може скластися певне уявлення про той чи інший сайт чи компанію.

Команда MonoSite зацікавлена ​​в максимально чесній і об'єктивній оцінці компаній, послуг і товарів, тому відгуки користувачів проходять модерацію 24 години на добу 7 днів на тиждень. Ви можете бути впевненими в тому, що ми не допустимо наклепів, образ, а також навмисного зниження або накрутки рейтингу компанії, послуги або товару.

Місія

Сервіс створений з метою допомогти користувачам прийняти правильне рішення при виборі послуги або продукту. Сайт відгуків MonoSite - це ресурс, який допомагає перевірити репутацію, поділитися особистим досвідом і привернути увагу до тієї чи іншої ситуації. Користувачам надається можливість розміщувати фото- і відео, які є реальним підтвердженням взаємодії з ситуацією, описаної у відгуці.

Щодня на нашому сайті користувачі залишають сотні відгуків, тим самим формуючи певну думку про послуги, товари, компаніях та багато іншого. Ми постійно стежимо за оновленнями в мережі і намагаємося вдосконалити сервіс, роблячи його краще.

Довіра

З нами співпрацюють всі найбільші і відомі компанії країни, інтернет-магазини, клініки і т. д., Актуальні дані, які завжди доступні користувачам. Офіційні представники компаній стежать за своєю репутацією і, в разі виникнення спірної ситуації, допомагають вирішити проблему в максимально короткі терміни. Ми не тільки надаємо ознайомлювальний матеріал, але і даємо можливість постійним відвідувачам сайту написати відгук, який може виявитися корисним для інших користувачів.